אודות מרכז Evergreen

מרכז Evergreen הנו מרכז לקידום בריאות ואיכות חיים בהוד השרון. המרכז הוקם מתוך שליחות ואמונה עמוקה שאורח חיים בריא מוביל לחיים מאושרים יותר.

המרכז מספק מעטפת מלאה של שירותים – החל משלב האבחון דרך הייעוץ, וכלה במגוון עשיר ורחב של טיפולים ברפואה משלימה, הדרכות, בית ספר לבישול בריא, דיאטת ניקוי רעלים, סדנאות וקורסים, שיעורי התעמלות, יוגה, פלדנקרייז, פילאטיס ועוד.

המרכז מציע מגוון רחב של טיפולים המתאימים לכל הגילאים מינקות ועד גיל הזהב, באווירה תומכת ונעימה. כל הטיפולים נבחרו תוך הקפדה על הסטנדרטים הגבוהים ביותר המקובלים וניתנים על ידי מיטב המטפלים בארץ.

מרכז Evergreen לרפואה משלימה ולאורח חיים בריא מעמיד לשירות לקוחותיו חדרי טיפולים, מרכז למידה, סדנאות, הרצאות ומוצרים לאורח חיים בריא בהתאמה אישית בין אם אתם:

  • מנהלים וצוותי עובדים מארגונים וחברות
  • קבוצות פרטיות ואירועים מיוחדים
  • נשים, גברים וילדים שזקוקים לטיפולים ברפואה משלימה

הצוות שלנו במרכז Evergreen מונה אנשי מקצוע ומומחים בתחום הרפואה המשלימה, נטורופתים, מטפלים ברפואה סינית, הומיאופתיים, פסיכותרפיסטים, מאמנים, מטפלים ומורים מהמובילים בארץ, בעלי ניסיון עשיר וגישה טיפולית הוליסטית. מומחי המרכז נותנים מענה למגוון מצבים ובעיות רפואיות תוך שימוש בקשת רחבה של טיפולים המומלצת למטופל בהתאם לצרכיו ולמצבו הבריאותי.

עולם הרפואה המשלימה

בשנים האחרונות החלו אנשים רבים למצוא פתרונות לבעיותיהם הבריאותיות ברפואה המשלימה או האלטרנטיבית לצד הטיפולים הקונבנציונלים ולעיתים גם במקומם. ניתן לראות מגמת עלייה שבה אנשים פונים מיוזמתם, ואף מופנים על ידי קופות החולים לקבלת טיפול משלים למצבם הבריאותי.

ההבדל המרכזי בין הטיפול הקונבנציונלי לטיפול האלטרנטיבי או המשלים הינו היותו של הטיפול הוליסטי, כלומר מתייחס לשלם, לגוף לנפש ולנשמה. באמצעות כללי אבחון בדוקים הנשענים על המדע המערבי והן על חכמות מסורתיות, המטפל יכול לסייע על ידי טיפול מתאים לחולים מגוונים, ולהתייחס לגורמים המיוחדים המאפיינים את מצבם.

במרכז Evergreen, המרכז לרפואה משלימה ולאורח חיים בריא בהוד השרון, מאמינים שהמעבר לאורח חיים בריא תלוי גם בחיבורו האישי של המטופל למטפל ולסוג הטיפול ההוליסטי אשר חותר למציאת שורש הבעיה ולא רק לטיפול בסימפטומים איתם בא המטופל. אנו מתייחסים למכלול מערכות גופו של המטופל במטרה לטפל הן בסימפטומים והן בשורש הבעיה, תוך הסתכלות שלמה על גוף ונפש. בנוסף לכך, אנו מלווים את המטופל לרוקך כל הדרך במטרה ליישם את השינוי ולשמר את בריאותו.

במרכז Evergreen לומדים להשתמש בכוחות הריפוי הטבעי של הגוף ומקבלים כלים המסייעים לנו למנוע מחלות, לשפר את בריאותנו ולהיראות צעירים וחיוניים יותר.תפקידו של המטפל ההוליסטי  לעשות את הקשר בין חיי היומיום ובין הסימפטום.

הרפואה המשלימה מתייחסת לכוחות הריפוי הפנימיים של האדם (אנרגיית חיים) – אנרגיה המאפשרת לגוף לחיות וגם לרפא את עצמו בכל שנייה ושנייה. תפקידה של הרפואה המשלימה הוא להעצים את

כוחות הריפוי הטבעיים של האדם בעזרת אמצעים טבעיים כגון תזונה, צמחי מרפא, טיפולי מגע, דיקור, ועוד אמצעים טבעיים ולא פולשניים.