אנחנו עובדים בשיתוף פעולה עם מרכז קשובים – מרכז לאבחון/טיפול/ הוראה מתקנת שנמצא אצלנו בבניין

 מרכז קשובים מיועד למנעד רחב של גילאים – החל מהגיל הרך וכלה באבחון וסיוע מקצועי למבוגרים. המרכז מספק מעטפת מלאה – החל משלב האבחון – לסוגיו, וכלה בספקטרום רחב של טיפולים, הדרכה וייעוץ להורים, כל זאת על ידי צוות מקצועי מהמובילים בארץ בעל ניסיון של עשרות שנים הן במערכת החינוך והן במסגרות אבחוניות וטיפוליות אחרות.

מרכז קשובים הוקם ע"י נילי מנור (רוזנטל), מאבחנת מוסמכת ומומחית לליקויי למידה (M.A), בעלת ותק וניסיון עשיר של כ- 15 שנה במערכת החינוך. ב- 4 השנים האחרונות שימשה נילי במגוון רחב של תפקידים באגודת ניצן, ביניהם כמנהלת האקדמית של תחום השתלמויות וקורסי הכשרה, מאבחנת ומדריכת הורים, מרצה בקורסי הכשרה למאבחנות ואנשי מקצוע מתחום החינוך, וכיועצת המקצועית ויד ימינה של מנכ"ל האגודה.

השירותים המוצעים:

  • אבחון – המרכז מציע אבחונים דידקטיים ופסיכו' לכל קשת הגילאים – מהגיל הרך וכלה במבוגרים. צוות המאבחנים כולל מאבחנים דידקטיים ופסיכולוגיים בעלי ניסיון, מומחים ומקצועיים בתחומם.
  • טיפול – המרכז מספק מגוון רחב של טיפולים – רגשי, פסיכולוגי, אימוני ותרפיה לסוגיה. המרכז עובד עם בעלי מקצוע מן השורה הראשונה, מנוסים ובעלי שם בתחומם.
  • הוראה מתקנת – במרכז מתקיימים מגוון שיעורי הוראה מתקנת לכל הגילאים, במסגרת פרטנית או בקבוצות, במגוון מקצועות, כולל הכנה לבגרות. המרכז יכין תכנית למידה אישית מותאמת לתלמיד על סמך ממצאי האבחון.
  • ייעוץ להורים– המרכז מציע פגישות יעוץ עם אנשי מקצוע במגוון רחב של נושאים – לרבות התנהלות בבית, יישום המלצות אבחון, קריאה והבנה של ממצאי האבחון ועוד.
  • הדרכת הורים – המרכז מציע הדרכות פרטניות/בקבוצות שמטרתן העצמת ההורה וייעול ההתנהלות בבית .
  • סדנאות – המרכז מציע מגוון סדנאות להורים ואנשי מקצוע מתחום החינוך, בנושאים מגוונים כגון מהות ומשמעות אבחון, התאמות בדרכי היבחנות, תקשורת מקרבת ועוד, הן במסגרת מקומית והן לקבוצות מאורגנות – חוגי בית, מתנ"סים, חדרי מורים ועוד.

לפרטים נוספים: WWW.KASHUVIM.CO.IL

ובדף הפייסבוק: קשובים הוד השרון  f

כתובת: הנגר 24 הוד השרון קומה 1